Obrazy 3d

Piękne i modne aranżacje wnętrz to nie tylko domena miliarderów, którzy zlecają projektowanie wystroju swoich domów pracowniom architektonicznym. Wspaniałe i niepowtarzalne wnętrza może mieć każdy – wystarczy nieco inwencji twórczej i zapału, a nasze mieszkanie może wyglądać jak z żurnala.

Fantastyczną opcją na wyróżnienie jednej, centralnej ściany pokoju jest przemalowanie jej na inny kolor, umieszczenie na niej obrazu lub przeznaczenie jej do aranżacji poprzez tapetę 3d. Taka forma ozdoby to doskonały wybór zarówno dla dużych jak i małych pomieszczeń. Mniejsze pokoje można w ten sposób doskonale powiększyć dodając im trójwymiarowości i niezwykłej głębi, a złudzenie optyczne doskonale je powiększy dla ludzkiego oka. Dla pomieszczeń o sporych rozmiarach można zastosować ciekawe, abstrakcyjne grafiki przykuwające wzrok i dające do myślenia. Bez znaczenia, na jaki wzór zdecyduje się właściciel, tapety lub obrazy 3d będą z pewnością doskonałym wyborem.

W dziewczęcym pokoju można zdecydować się na motyw zwierzęcy, a w chłopięcym na wzór boiska do piłki nożnej. Biegający po murawie zawodnicy będą wyglądali jak żywi, a dzieci będą się czuły, jakby znalazły się na trybunach meczu piłkarskiego.

Te wspaniałe dekoracje można obecnie zakupić w większości sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych oraz w galeriach sztuki nowoczesnej.