Fototapety i plakaty z graffiti – efektowne i oryginalne

Jak nadać wnętrzu oryginalności, jednocześnie sprawiając, że będzie odzwierciedlało naszą osobowość? Najlepiej stawiając na nasze ulubione motywy. Jeśli kochamy miejski styl i marzy nam się mieszkanie w stylu nowojorskiego loftu, wybierzmy fototapety albo plakaty graffiti. Te są jedyne w swoim rodzaju i idealnie sprawdzają się jako dekoracja nowoczesnych wnętrz.

Dla kogo fototapeta albo plakat z graffiti?

Motyw graffiti idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza . Przypadnie do gustu zwłaszcza wielbicielom miejskiej przestrzeni, z zachwytem spoglądających na Nowy Jork czy Berlin. To rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w pokoju młodzieżowym. Większość nastolatków ucieszy się z tak niebanalnej, odzwierciedlającej ich zainteresowania dekoracji.

Fototapeta czy plakat – na co się zdecydować?

Jeśli marzy nam się pomieszczenie, w którym graffiti będzie głównym motywem, postawmy na fototapetę – tę uzupełnić możemy dodatkowo plakatami z graffiti. Jeśli lubimy nowoczesne, loftowe wnętrza, ale nie chcemy, żeby jeden wzór zdominował przestrzeń, możemy ograniczyć się do plakatów albo wybrać fototapetę mniejszych rozmiarów.

graffiti